Profil firmy

 Společnost Profidíly, s.r.o. byla založena v roce 2008 pod názvem PRACHÁRNA onlineprodej s.r.o. jako sesterská společnost firmy PRACHÁRNA autoprodej s.r.o. a navázala na podnikání p. Vítězslava Krejčíka, který v segmentu auto-moto podniká již od roku 1994. PRACHÁRNA autoprodej s.r.o. je provozovatelem známého Autobazaru Prachárna v Hradci Králové. Pan Krejčík v roce 2009 svůj podíl v autobazaru odprodává a od této chvíle se obě společnosti osamostatňují, získávají na sobě nezávislost.

Hned od prvopočátku podnikání se společnost Profidíly, s.r.o. profilovala jako obchodník s autodíly, příslušenstvím pro motoristy a prodejem pneumatik. Buduje stále nové a nové obchodní vztahy, aby svým zákazníkům dokázala dodat co nejširší sortiment v atraktivních cenových relacích. Sortiment a značky eshopu neustále rozšiřuje.

Společnost provozuje svoji činnost na adrese Brno, Vídeňská 870/89b, kde je zároveň místo pro osobní odběr pro objednávky z našeho eshopu.

Dlouhodobě se společnost snaží budovat pevný vztah se svými zákazníky, neustále vylepšuje svoje služby a veškeré obchodní procesy.

Profidíly, s.r.o. Vám děkuje za Vaši přízeň!

 
Profidíly, s.r.o. prověřená kvalita, profesionální přístup
seo webdesign eStudio
Profidíly, s.r.o. © 1999 - 2017, všechna práva vyhrazena
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno, a bude trestně stíháno.
Vídeňská 870/89b, 639 00  Brno, tel.: 775 151 155, e-mail: info@profidily.cz
seo webdesign eStudio © 2007